צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-12-12, 15:00   #5
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

לא, הסבבים שלי הם abc יום מנוחה.
כל שני סבבים [בסס השלישי] אני מכניס בתחילת האימון את התרגיל הספציפי ל3x5 ואז 2x3 לאימון במקום האימון הרגיל בתרגיל הזה. שאר התוכנית נשארת אותו הדבר ויורד ממנה סט אחד לכל תרגיל בתרגילים הקשורים לשריר הספציפי.
למשל בנץ, אני רגיל 4x8 בתוכנית הרגילה, ואז חזה עליון ל3x12 תחתון ל1xמקסימום ופרפר ל3x12, במקום זה אני עושה את מה שרשמתי למעלה, אחרי זה רק 2 של עליון ל10 חזרות יותר כבדות התחתון נשאר רגיל ופרפר ל2 של 10 יותר כבד, יענו לנצל את המומנטום של קשה לי בא לי למות לכל האימון הזה.

וככה בכל דבר אחר מהכבדים, סקוואט ומילטרי פרס, דד לפיט הוא תרגיל שאני עושה כל סבב שני בתחלופה עם כיסא רומי + משקל. דד ליפט 4x5 כבד [160] וסט אחד של 175x2 [כל פעם עולה] וכיסא רומי 4x12 עם עוד 20k.
זה יוצא לי מפציץ.

קיצר נראה לי הבנת תקוסנספט.
אחרי כל סבב כזה של pl בכאילו אני יכול להעלות משקלים בסבבים הרגילים כל פעם מחדש כי אתה בpl מעלה נגיד ב20 קילו כללי ואחרי זה לעלות 2.5 ברגיל זה משחק ילדות.[מסיבוב לסיבוב הכל עולה, גם הbb וגם הpl]
שוב, נראה לי הבנת תקוסנספט.
בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט