צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-10-12, 22:53   #32
Alon332
חבר פעיל

נחש - אני כבר חוזר על זה בפעם האלף בערך נראה לי אבל נראה שאתה ממשיך להתעלם מזה - אני לא אומר שטקסס טובה יותר למתחיל מ-ss ומשתמע מכך באופן ברור שמתחיל שעושה טקסס "מבזבז את הזמן" (משהו שאני לא מסכים איתו לחלוטין אבל לא משנה). אבל אתה אמרת את זה, בהנחה שלא נכשלים יותר מדי - אם הוא נתקע בבנץ', אז לדעתי לעשות ריסט (שכבר לוקח לו 2-3 אימונים) ולהמשיך במתכונת של ss זה סיכון שלא כדאי לו לקחת לפני תחרות, לעשות מתכונת של טקסס לחודשיים לא יביא אותו לכשל ולא יביא אותו לאימון יתר.

לא רלוונטי אם הוא יכול לעבוד ב-rm5 אמיתי או לא, מספיק שיש לו rm5 כלשהו. מה שבאמת יקרה זה שיהיה קל מדי, אבל כמו שאמרתי גם זה לא כזה רלוונטי.

הוא לא יתקע תוך חודשיים במתכונת של התקדמות שבועית, וגם (שוב) העצה שלי תקפה רק לתקופה שעד התחרות.

אתה יותר מדי קיצוני ובאמת שאני לא מבין למה אתה כל כך נלחם, מתאמן מתחיל יצליח להתקדם פעם בשבוע בבנץ' גם עם תכניות גרועות בהרבה עם נפח גבוה בהרבה ולא יגיע לאימון יתר.

אלברט - רואים שלא קראת שום הודעה, הרי כבר אמרתי שיותר קשה להתאושש מנפח מאשר מעצימות. גם אני לא זה שהתחיל לדבר בכלל על אימון יתר, הנחש התחיל, ואני שללתי אפשרות כזו, אז קצת מביך בשבילכם שאחד מכם מעלה את האפשרות של אימון יתר ואז השני אומר שזה בלתי אפשרי. צודק בקשר לריפטו אחי, אני אשתדל להפסיק להזכיר אותו בדיונים שנוגעים לתכניות שלו. אה, ולסיום ככה, ב-ss יש יותר נפח שבועי מבטקסס.

אני לא מבין מה אתה מנסה להגיד בהודעה השניה שלך... כאילו, מאיפה הפלצת את ה-200 פאונד האלה? למה שמתאמן מתחיל שה-60% מה-rm1 שלו (שלא קיים אפילו), שזה מה, 70 קילו, יוסיף התנגדות של 200 פאונד? או שאתה פשוט בא להתלהב כמה אתה מטורף וחזק והצלחת לעמוד אחרי דבר כזה, שזו לא פעולה פשוטה בכלל, עמידה.
Alon332 מנותק   הגב עם ציטוט