צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-10-12, 17:27   #25
Alon332
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
יותר קשה להתאושש מסט כבד של 3 חזרות מאשר 5x5 , מתאמן מתחיל לא בנוי לעצימות מאוד גבוה כל שבוע נקודה
דבר ראשון זה לא נכון, יותר קשה להתאושש מנפח מאשר מעצימות. דבר שני אם מתאמן מתחיל לא היה בנוי לעצימות גבוהה כל שבוע לא היית שובר שיאים 3 פעמים בשבוע ב-ss, מה גם שהוא יכול פשוט לעשות 1x5 בעצימות במקום 1x3. דבר שלישי לא אמרתי אף פעם שטקסס בנויה למתאמן מתחיל, או שהיא יותר טובה מ-ss, אבל היא כן יותר קלה מ-ss ועל כן ההתקדמות בה יותר מובטחת.

הסיבה שזה רעיון גרוע למתחיל לעשות טקסס (כן, אני טוען טענה נגדית לעצה שלי, כי אני רואה שאתם מתקשים) היא שההתקדמות בה איטית מאוד ביחס ל-ss ויום הנפח לא מבצע את תפקידו אם המשקלים לא מספיק גבוהים. אבל:
1. אני לא אומר לו לעבור לחלוטין לטקסס, אלא להעביר תרגיל אחד - בנץ' פרס, שזה תרגיל שגם ככה מתקדם טוב ביותר עם נפח, למתכונת טקסס.
2. הוא בשלב של ss שהוא כבר נתקע בתרגיל הנ"ל + המשקל שלו בתרגיל הוא 1x משקל הגוף שלו אז ליום הנפח תהיה השפעה -כלשהי-, וגם אם לא זה לא באמת משנה בגלל ש...
3. הוא מתאמן מתחיל, מספיק שהוא יעשה בנץ' עצים פעם אחת בשבוע בשביל להוציא אותו מהומאוסטזיס, והשבוע "מנוחה" שיבוא אחריו יבטיח התאוששות מהעצימות.

עכשיו, מישהו פה מוכן לכתוב תגובה שלא סותרת לחלוטין את העקרונות לפיהן התכניות האלה בנויות?
Alon332 מנותק   הגב עם ציטוט