צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-10-08, 02:06   #1
Antonator1
הושעה

ברירת מחדל מה הייתם עושים במקומי?

ובכן חברה', כרגע אני בחיטוב והגעתי למצב מוכר בוודאי לחלקכם פה. המצב של הרצון העז לחזור להרגיש חזק, להרגיש פאוורליפטר, להרגיש גדול ועוצמתי, לא לעשות אירובי כמו הישאם אל גרוז', לאכול הרבה בשר אדום ואורז, לחזור לאורח החיים הויקינגי הזה של המסה. שאין מוטיבציה ולו מינימלית לעשות אירובי, פשוט לא רוצה לרעוב ולהרגיש כמו כוסית יותר. זה אפילו לא עניין של לאבד מסה או משהו - זה יותר אפילו עניין של אווירה ואורח חיים. אני במקרה שלי הצלחתי להגיע תוך משהו כמו 3 שבועות למצב יחסית טוב של ורידים קצת מבצבצים בבייספס, המון שומן שירד באזור הפרצוף וריבועים יחסית בולטים אם כי עדיין קצת מקושקשים בשומן (למרות שהבטן בכללי נראית לא רע) ואני פשוט לא רוצה להמשיך עם זה יותר - אני רוצה לחזור להרגיש את הגוף שלי גדל, את העוצמה זורמת לי בדם... כרגע אני מרגיש כמו דוגמנית ואני פשוט שונא את זה. ממצב שבו בצבא הייתי פשוט גורם לפיות פעורים עם כמויות האוכל שהייתי אוכל הגעתי למצב שבו אנשים עם מסת שריר בכל הגוף ששווה למסה שלי ביד אחת אוכלים ואני מוציא לי איזו טונה מסכנה מהתיק.

והשאלה היא - מה הייתם עושים במקומי?
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט