צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-04-09, 15:09   #13
coldfire
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ok. צפה בהודעה
תן נתונים כללים ביותר. מה אתה מגדיר שומן בבטן אתה יכול לתת לפחות את המשקל שלך ואת הגובה?

תראה אני עשיתי דיאטה מאוד רצינית של 15 קילו. אני ממליץ לך ללכת לווייט וואטצ'רס (weight watchers) הם שינו לי את החיים. במידה ואין לך אפשרות הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה להתאפס על עצמך ואני מדבר בשיא הרצינות. תחתוך ותגיד אני רוצה להוריד. שנה מנטליות, תגיד לעצמך שזה לא נורא לא לאכול חטיפים או להיות טיפה רעב או להתאמץ טיפה. אם זה באמת מפריע לך אתה תראה שהשינוי מנטליות הזה יהייה קל.

טיפים:
1) תגיד לא לחטיפים. אתה לא צריך ביסלי, אתה לא צריך שוקולד אתה לא צריך כלום, גם אם מציעים לך. למה לאכול את זה? שנייה קצת מתוק אבל זה 200 קלוריות כמו כלום.
2) תוותר על כל שתייה מתוקה. שתייה מתוקה זה בין 200-400 קלוריות בקלות. רק מים. אם אתה ממש רוצה לך על דיאט.
3) צא ממנטליות הנישנושים. אם אתה משעומם אל תלך לאכול. אם אתה קצת רעב תתאפק לארוחה הבאה. אל תאכל אלא אם כן אתה רוצה. אם אתה רואה נגיד חלה בחוץ אתה לא חייב לחתוך לעצמך חתיכה. אם אתה במטבח אתה לא צריך על הדרך לקחת איזה כפית גלידה. אם יש שאריות מארוחת צהריים אתה לא צריך להביא איזה ביס אחרון. פשוט לא. אתה תחסוך לעצמך בכיף 250 קלוריות.
4) תוריד קצת כמויות. בהתחלה אתה תשאר רעב אבל לא נורא זה יהייה רק כמה ימים עד שתתרגל. תלוי במכות שאתה אוכל אתה יכול להוריד לא מעט קלוריות ככה.
5) תעבור לירקות! ירקות הם מאוד משביעים וכמעט ללא ערך קלורי! שלא לדבר על זה שהם מפוצצים בויטנים שיעזרו לך לאזן את התזונה שלך. אין כמו סלט טוב בדיאטה, הוא משביע הוא טעים והוא בריא. אתה יכול להכין סלט במקום ארוחה קטנה או בתור משהו שיחזיק אותך עד הארוחה.
6) פירות ודברים מלאים בסיבים תזונתיים הם מצוינים במקרה שאתה רעב, לרוב הם בריאים, בלי יותר מדי קלוריות ונותנים הרגשת שובע לאורך זמן.
7) תאכל חלבונים! ככה תשמור על השריר יותר וגם התהליך של הפיכת קלוריות מחלבונים לשומנים הרבה פחות יעיל. זה יכול לעזור קצת וביחוד למזער נזקים לשרירים שלך במהלך הדיאטה.
8) תעבור למאכלי דיאט. אולי זה פחות בריא טעים וזול אבל לפחות בהתחלה הם יכולים לעזור מאוד. במקום חלב 3% חלב 1%. פסטרה 2% זה מאוד טעים. תעבור לברנפלקס במקום כריות נגיד. קוטג' 1%-3% זה מצוין. לחם קל יוריד לך דרמטית את כמות הפחממות והקלוריות שאתה מכניס ביום. גלידה דיאט זה נחמד אם בא לך משהו מתוק מדי פעם ואז זה רק ~50 קלוריות.
9) עוד דבר, אין כזה דבר אין ברירה. נגיד אתה אצל חבר והוא מציע לך לאכול חטיף בשום פנים ואופן אל תתבייש להגיד שאתה לא רוצה כי אתה בדיאטה! זה לגטימי ביותר לבקש לאכול משהו אחר. אם אתה נגיד אצל דוד3ה והיא מכינה משהו שמן תגיד שאין לך תיאבון גדול ותבקש פרי במקום או משהו. עדיף שנייה של אי נעימות מאשר 300 קלוריות מיותרות.
10) אם אתה יודע שאתה עומד לאכול משהו משמין היום תתכונן! לדוגמא אם אתה הולך למסעדה עם המשפחה אתה לא חייב להגיד טוב היום לא שומרים. ההפך הוא הנכון, תנסה למזער נזקים! אין בעיות מדי פעם לעשות צ'יטים אבל תנהג בהתאם. אל תאכל הרבה לפני, וגם במסעדה נגיד תזמין משהו לא משמין מדי, תשאר בשליטה. אתה יכול לוותר על קינוח בסוף הארוחה.
11) ודבר אחרון וגם מאוד חשוב, תעשה כמה ספורט שאתה יכול! ריצה זה לאו דווקא הכי טוב. הליכה של ארבעים דקות עד שעה זה מעולה. כדור-רגל/סל זה מצוין. לא רק שזה שורף קלוריות זה מפריש חומרים בגוף שמועדדים שריפת שומן.

זהו. ככה כמה טיפים ממני שעזרו לי מאוד במהלך הדיאטה שלי. אני לא מאמין בכל הבולשיט של למקד את עצמך במטרה וכל זה, בנינו זה חרא, אתה יודע שאתה רוצה להוריד משקל אבל זה לא מספיק כדי להחזיק אותך. אתה חייב להציב לעצמך גבולות ולשנות את דרך המחשבה שלך להצליח.
בהצלחה!
hardcore!!!!

דיאטה זה לכוסיות, חיטוב זה למטרוסקסואלים.
coldfire מנותק   הגב עם ציטוט