צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-05-11, 15:32   #20
Lеon
חבר פעיל

חדר כושר: Your R your Own Gym

3 חודשים, על תשכח שאתה גם מקבל קצת מסת שריר.. אני חושב שירדתי איזה 12 קילו וצברתי 2 (עד כמה שזה נישמע הזוי, מכמויות המתח והשכיבות סמיכה בתוכנית פשוט גדלתי בצורה מטורפת במקומות בחזה ובגב..)

לגבי הקושי ... זה מצחיק עד כמה שזה קשה.. ותבין זה לא יכול להיות קל דוגמא פשוטה אתה מתאים את המשקל שאתה עושה: נגיד standing curls כולה איזה 10 12 קילו במשך 2 דקות איטי.. אתה נשבר ואם קל לך אז אתה פשוט מעלה אותו דבר למשל
שילוב של סקוואט 20 קילו שכיבות סמיכה מתח 2 דקות בלי הפסקה.. דבר כזה כוס אמק מעלה לך את הדופק ל190 .. נגיד 3 מכל אחד במשך 2 דקות.. תאמין לי כל שניה שהם נחים שם אתה תודה על זה..
אפשר בקלות להגיע ל-20 מתח 100 שכיבות סמיכה בתוכנית הזו.. דרך אגב בזמן שעשיתי אותה לא רצתי כי התוכנית ממש מתישה אתה תיראה..
דרך אגב אם אתה תרצה לעשות הליכון 8קמ זה יוצא שעה עשרים של הליכה בערך 400 קלוריות שורף+ התוכנית.. נגיד מאזן נטרלי 2000 קלוריות אתה תצתרך לצרוך פי 1.5 מזה (3000 קל) וזה קשה במשך כל היום להעמיס אוכל ואם לא תעשה את זה פשוט תירד במסת שריר מה שחבל.. אני חושב שתוך חודשיים אתה תהיה חטוב כמו שתרצה רק התוכנית היא 90 יום..
Lеon מנותק   הגב עם ציטוט