צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-10-10, 01:50   #28
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigwolf צפה בהודעה
בס"ד

אני אומר לך את דעתי האישית, אתה לא חייב לקבל אותה.
לפני עניות דעתי המטרה הסופית של כל מפתח גוף - זה פיתוח גוף כפשוטו.
ז"א לי באופן אישי חשוב יותר מה היקף הזרוע שלי, מאשר המשקל שהזרוע שלי יכולה להרים. אני יודע שזה כיף להרים משקל גדול, (אני מת על זה, זה עושה לי טוב בלב, מחזק את הבטחון העצמי שלי)
אבל!!! - אסור לי לשכוח מה היא המטרה האמיתית מאחורי כל המאמץ, התזונה, האימונים, וכו'

המטרה היא - פיתוח גוף.

יש קבוצת שרירים שכמה חברים קוראים להם "שרירי החוף" - חזה, ידיים ובטן. אסור לשכוח / להזניח אותם על חשבון דברים אחרים (וכמובן ההפך)

אני חושב שהיקף הידיים (כשהוא גדול) עושה את הגבר יפה, מושך, וסקסי יותר. אבל שוב.. זאת דעתי באישית בלבד. אתה לא חייב לקבל, וכמובן שלא להיפגע. הכל ברוח טובה.

שם המשחק - פרופורציה !!!

שים לב, אנו מאוד אוהבים פרופורציה (במיוחד בגוף האישה) כנ"ל ברכבים, רהיטים, ואפילו בפרות וירקות. ואני כמעט משוכנע לחלוטין שאתה לא הייתה בייעוץ מקצועי אף פעם, ולמה אני אומר לך את הדברים, כדי שאתה תיקח בחשבון שמרבית המומחים ומפתחי גוף מקצועיים לא ממליצים על שיטת ה ss כעל תוכנית אימונים מרכזית - זאת עובדה בדוקה! פשוט לפי עניות דעתי כל ספורטאי או איש מקצוע לא מוכן לגלות את הסודות שלו לכל אחד (ובטח לא בחינם). תחשוב על הדברים.

בתור אחד שמתיימר להיות יירא שמיים וכו', החיצוניות והוואסח מעניינים אותך קצת הרבה מעבר למה שאמור להיות, לא?

לגבי כל שאר התוכן, זה פורום אימוני כוח, לא פורום פיתוח גוף.

נערך לאחרונה על ידי subzero1122, 07-10-10 בשעה 01:54.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט