צפיה בהודעה בודדת
ישן 12-09-12, 18:14   #98
nadavmoore
חבר פעיל

אני יודע שלהגיע לאחוז שומן נמוך זה לא קל, אבל עדיין כל אחד יכול.... במיוחד במשקל שאתה היית, אם היית 120 קילו והיית יורד ל6-7 אחוז שומן אז סבבה היית משהו מיוחד אבל לרדת מ90 קילו ל70 קילו לאחוז שומן נמוך זה באמת דבר שהרבה אנשים יכולים לעשות(שוב, לא אמרתי שזה קל אבל לא מרשים במיוחד...) ילדים "ידועים" בלהתלב מדברים שלא מלהיבים מבוגרים(כמו מייקל לואיס), אותם ילדים שמתלהבים ממך , מתלהבים גם מכל מיני תוכניות מצויירות בטלויזיה(ומייקל לואיס). ברמה הבוגרת יותר אנשים מבוגרים לא ייתלהבו ממך (מי שמבין ומסתובב קצת בעולם האתלטיקה,כוח ופיתוח גוף) טייני לא עובד בשבילי פיתוח גוף הוא עובד בשביל להיות חזק, התמונות ששמת לפני שלוש שנים שלו לא מתקרבות למה שהוא היום אבל לא משנה(אגב אז שהוא נראה ככה הוא התאמן פיצולים ונראה מצחיק לדעתך ועובדה שאחרי אימוני כוח עכשיו הוא פי כמה וכמה יותר גדול ויותר חזק) הומי גם לא מתאמן כדי להראות כמו מפתח גוף, הוא רוצה להיות מהיר\חזק\גדול ואתלטי וה"שמן" הזה יכול לקפוץ לקופסא בגובה של 110 ס"מ מה שאתה לא יכול לעשות אבל ברגע שהוא יחליט לעשות חיטוב הוא יהיה בעל מסת שריר מכובדת על אחוז שומן נמוך אבל הוא גם עדיין יהיה חזק ואתלט ומהיר... אני לא מתלהב ממפתחי גוף טבעיים (מצטער, זה נראה לי קצת מזלזל מתחרות...) ואלו שהיו איתך על הבמה גם לא מלהיבים אותי, בגלל זה אני אומר שאתה בזמן קצר הגעת לתוצאות שיכולת לקחת טופ3 זה נראה לך ראוי להערצה? הדבר היחידי שרואי להערכה אצלך זה באמת האחוז שומן שהגעת אליו אבל גם אז , עם מאמן , הלכת לבית חולים בסופו של דבר ככה שכנראה משהו שם לא עשית טוב... בכל מקרה תזכור שלפי דעתנו עדיף להצליח להרים 200 קילו מאשר להיראות כמו אחד שיכול.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט