צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-03-16, 18:55   #1914
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

Bill Starr – Glenn Pendlay 5×5 Periodized Version for Advanced Lifters שלב העצימות (שבועות 5-9) שבוע תשיעי אימון B

דדליפט קלאסי: 60, 100, 150, 190, 210ק"ג 3*3!!!!!! PR!!!!!!
פרס: 40, 50, 65, 82.5ק"ג 3*3!!!!!! PR!!!!!!
עליות מתח עם תוספת משקל באחיזה רגילה: 25ק"ג 3*3!!!!!!

ושווווב אימון מהסרטים!!! לא יכולתי לבקש יותר טוב מזה
PR בדדליפט ל3*3 עם 210ק"ג הפעם היה בהחלט מאתגר וקשה מן הסתם כי הוספתי 10ק"ג מפעם שעברה אבל זה כי אני פשוט בסיום של התוכנית הלך מעולה אבל כבד ולא קל
PR בפרס ל3*3 עם 82.5ק"ג!!! שזה בהחלט הדהים אותי! הכי כבד שאי פעם הרמתי בפרס זה המשקל הזה אבל לסט אחד של שלשה לא יותר מזה ובטח שלא יותר סטים
הפעם זה היה כבבבבבבד נוראאאא פשוט בכל סט ובכל חזרה זה היה נראה כמו כישלון אוטוטו כי כל חזרה לקח לה לנצח עד שנעלתי אותה סט של שלשה היה נראה כמו לנצח פשוט עד שהצלחתי לנעול כל חזרה לקח המוווון זמן אבל העיקר שנעלתי ואני כל כך מרוצה כי זה בהחלט חתיכת הישג בשבילי!
ולסיום עליות מתח עם תוספת משקל באחיזה רגילה עם 25ק"ג ל3*3 לא משהו מדהים במיוחד אבל די נחמד בהתחשב בעובדה שאני עושה את זה רק פעם אחת בשבוע (כי ככה רשום בתוכנית) ואני מוסיף כל פעם משקל ועוד בנוסף שאני שוקל 95ק"ג ופעם אחרונה עשיתי מתח עם משקל כזה ששקלתי משהו כמו 8ק"ג פחות וגם עשיתי ליותר חזרות אבל כאן רשום לי רק 3*3 אבל במילא זה מספיק קשה בגלל המשקל גוף שלי חח אבל תמיד טוב לעשות עליות מתח
אז זהו זה....בהחלט ניתן לומר שזה האימון הקטלני ביותר שהיה לי ביותר!!!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט