צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-08-12, 00:10   #15
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
כיוון שהנושא עולה שוב ושוב, וגם קיבלתי המון פניות אישיות, ראיתי לנכון להבהיר נקודה בהתייחס לעניין שלי.
כעסתי נורא באותו יום, ובעיקר התאכזבתי, גם כי מהבוקר אנשים אכלו לי את הראש שאני לוקח את הקטגוריה בהליכה.
אבל אחרי שראיתי תמונות וסרטונים, אני לא יכול להגיד במאה אחוז שנשדדתי או קופחתי או להשתמש בביטויים חד משמעיים כאלה.
העניין הוא שבגלל שכמה דברים לא הסתדרו לי בימים האחרונים, דבר שיכול לקרות, לא הבאתי את ה"פיק" שלי לבמה.
לדעתי ביחס למה שהשגתי בהליך הזה אני באתי 70 אחוז ממה שיכולתי אם אותם דברים כן היו מסתדרים.
נועם עשה את העבודה, הוא מתחרה מעולה.
יש פוזות שהוא נראה בהן יותר טוב ממני, ויש מקרים שזה הפוך, ככה שלמען האמת - זה יכול היה ללכת לכאן או לכאן. אולי בקאסט אחר של שופטים היו נותנים לי, אבל זה לא דבר הזוי לתת את זה לו, ולכן אני מברך אותו ומקבל על עצמי את התוצאות.
כמובן זכותם של אנשים לחשוב אחרת.
אני כן אעיר שתי הערות על מה שהפריע לי, ואלה יהיו ההערות הכי ענייניות בעולם, וזה הולך כדלקמן: לא יתכן שמתוך 7 פוזות חובה נתנו לנו להציג רק 5. מוסט מאסקיולר וסייד טרייספס שהן פוזות מנצחות שלי לא היו בתפריט, למה? כי אין זמן? אני לא מקבל את זה.
ודבר נוסף: פוזדאון לא היה, וגם זה חבל מאוד. אנשים עבדו חצי שנה, מגיעות להם 3 דקות של חופש לבדר את הקהל, זה גם מגיע לקהל.
אביב באמת שאני תופס ממך עכשיו כל מה שאמרת פה כרגע זה מה שהתכוונתי שנה שעברה באת ברמה מדהימה השנה רואים שמשהו התפספס שם בסוף וגם הצבע ובאמת שכואב לי עלייך כי מגיע לך לזכות תפסיק ליפול על שטויות לגבי האיגוד לדעתי האיגוד הזה הוא בדיחה אני בטוח שהיה שם דברים מכורים וגם השופטים עצמם לא מבינים כלום זה פשוט מדהים איך כל שנה הם עושים פאדיחות מחדש

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט