צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-02-11, 01:54   #74
OverPower
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sugarzaza צפה בהודעה
אני לא יודע מה זה atg. אני מכיר רק סקוואט תקין או לא תקין. סקוואט תקין הוא כזה ששובר מקביל בלי לאבד מתח. מה שאני רואה בסרטון זה איבוד מתח והתרסקות מוחלטת למטה ובאונס מהברכיים. זו שיטת עבודה גרועה מהסיבה שהסברתי בהודעה הקודמת. הסברתי מה קורה לתועלת האימון, ולמפרק הברך. התועלת יורדת כי אנחנו מתחזקים פחות (= יותר טווח שהמוט עובר, כלומר משקל יותר נמוך על המוט, איבוד מתח בהאמס כלומר ערכים מוחלטים יותר נמוכים של שריר חשוב בתרגיל ועלייה בסיכוי לפציעה). אתה מתחיל לעייף
מוזר שאני זה שמעייף כשאתה זה שבוחר להתייחס לחלקים שנוחים לך בהודעות שאני וקפטן שלד כותבים, והקשר בין השאלות שאני שואל אותך לתשובות שאתה נותן לי הוא מקרי בהחלט (הייתי מראה לך את זה שוב בהודעה הזאתי אבל זה נראה כמו מקרה אבוד). אגב כמו שאתה יודע אף אחד לא מכריח אותך להגיב.

אני ישאל שוב (והפעם אני לא ישתמש במונח שייתן לך להתחמק מתשובה, כנראה אתה לא בוגר מספיק בשביל לא להתקטנן על מושגים [ועוד אני זה שמעייף]) :

אתה טוען שהסקוואט של הבחור בסרטון הוא לא תקין כי הוא מאבד מתח מהאמס (נניח), אני שואל אותך (באמת) אם אתה טוען שזה לא מקרה פרטי וזה קורה כל פעם כשיש באונס מהברכיים (שכידוע משקולנים משתמשים בו)?