צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-12-13, 15:06   #20
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
איפה רשמתי שמשהו קל? להתאמן זה לא דבר קל, מי שרוצה להיות אתלט ולהשיג כמה שיותר בשביל תחום ספציפי ולהגיע רחוק יהיה צריך להתאמן קשה מאד.
אתה צריך להבין שאין כזה דבר "אולימפי" , כל מתאמן והמטרה שלו. אם יבוא אלי מתאמן ויגיד לי שהוא רוצה להשיג abc אני אשיג לו abc בדרכים שאני מכיר.
כמובן שאם יבוא אליי מתאמן כללי שלא מעניין אותו יותר מידי חוץ גוף נחמד ולהיות בריא אני לא אתן לו להתחיל להבין טכניקות מסובכות של תרגילים מורכבים, שוב הכל תלוי.
גם להגיד "מסוכן" על משהו זה מאד תלוי, לי יש עבר של קריעת צולבת בברך + 2 מיניסקוסים 2 קרעים ב2 ההאמסטרינגים , שבר בקרסול וקרע הרצועה בקרסול.
אני עושה סקוואטים בדיוק כמו שראיתי בסרטון, אני גם מתאמן ובינואר אתחרה בהרמת משקולות ולא כואב לי בברכים בנתיים וטפו טפו טפו לא נפצעתי עדיין.
שוב כל אימון, כל תרגיל הוא תלוי "מטרות" של מתאמן\עבר רפואי ויכולות שלו - זה מנקודת מבט של מאמן.

אם אתה מתעניין בכוח לאוכלוסיה הכללית תמשיך לקרוא את ריפטו אם אתה רוצה ללמוד קצת מעבר על איך מאמנים אתלטים אתה מוזמן לקרוא ספרים של ביל סטאר ולהמשיך הלאה.

כל הכבוד על הסקוואט מאחל לך שתמשיך להתקדם ותגיע רחוק, אגב אצלנו מדברים בסרטונים ככה שאם אתה אומר משקלי עבודה שים סרטון גם. ולמה אתה עושה atg אם רשמת שזה מסוכן?
בהצלחה
הפציעות שלך נגרמו בגלל תנועות מסוכנות שעשית, לא? ואתה נשמע בחור סקרן מאוד, דיי מסביר את זה.
אני לא סוחב איתי פציעה אחת, מאמין שזה בגלל שאני מאוד פוחד על הגוף שלי ונזהר בכל תנועה (לכן אני לא מגדיר את עצמי אתלט), לכן אני מאמין שאני עושה את זה נכון.
סגרת את הדיון בצורה טובה אחי, מאחל גם לך בהצלחה בהמשך והחלמה מהירה מהפציעות!

ואני לא מעוניין לפרסם סרטון עדיין, שאני יעבור את ה 150 בחצי שנה הקרובה אני מאמין שאני יפרסם.

הומי, אני לא אוהב להשקיע בהודעות ולשמוע מאנשים שקוראים לזה שטויות
מה שטויות במה שאמרתי בדיוק? שים לב שאני מסכים איתך שהרבה אנשים אוהבים את "דרך החפיף". בהסתכלות אולימפית, אימון על גמישות צריך לבוא בתור אימון שלם, ולא בתור תרגיל סיום.
motherfuckerscreamer מנותק   הגב עם ציטוט