צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-12-13, 22:37   #16
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי motherfuckerscreamer צפה בהודעה
אני רוצה שאתה תסביר לי איך משקל כזה לא מסוכן לברכיים ש "הירידה" מנקודת ההתחלה עד לנקודת הסוף היא במהירות כזאת.
מספיק לקרוא קצת בגוגל ולהבין שהבנאדם הוא לא פאוורליפטר ולא באדיבילדר אלא Olympic lifter, מה שאומר שהחדות שלו קצת יותר חזקה מכל מתאמן אחר וכנראה יש לו גמישות נהדרת שמאפשרת לו לרדת כל הדרך בתשעים מעלות (מספיק להסתכל על הגוף שלו לראות שהוא כולו אלסטי ולא מאסיבי, מה שאמור לאפיין מרימים ברמה כזאת). מאחר והבהרתי לך את הנקודה שלי, שמדובר פה בסקוואט אולימפי - אז זה בדיוק כמו שתשאל אותי מה מסוכן בקפיצה לגובה, ואני יגיד לך שזה מסוכן למי שלא התנסה בזה ברמה אולימפית.

אני גם בטוח שלא היית מראה את הסרטון הזה למתאמנים שלך בתור משהו ללמוד ממנו. אתלטים ברמה של אולימפיאדה מביאים נפח אחר לתרגיל שעל פניו נראה כמו סקוואט רגיל, או לאיך שהבחור מעליי קרא לזה סקוואט HB.
אז מה שאתה אומר בעצם שזה לא מסוכן למי שמתורגל בסקוואט מהסוג הזה ולמי שמספיק גמיש.
עכשיו תסביר לי למה לא לקחת מתאמן והפוך אותו לגמיש אלסטי וחזק במקום להגביל לו את הטווח תנועה ולהשאיר אותו קשה כמו אבן?
כמו שאתה לא שמת ישר 100 קילו על הגב וירדת לסקוואט (אני לא בטוח שעכשיו יש לך בכלל 100 קילו סקוואט אבל מילא) אז גם הוא לא שם 200+ קילו וירד לATG (אם אין לך מושג מזה חפש בגוגל) HB סקוואט. הוא עבד על גמישות,על טווח תנועה, על מהירות, על כוח והיום יש לו את הסקוואט כזה- אם המתאמן שלי אתלט מכל סוג חוץ מפווארליפטר תגיד לי סיבה אחת למה אם בסופה של דרך לא עדיף לו לעשות HB ATG סקוואט של 270 וכן עדיף לו לעשות 270 LB סקוואט מילימטר מתחת למגביל בתנועה מבוקרת ואיטית.
אגב רק שתדע גם לLB סקוואט יש חסרות וגם ממנו אפשר להפצע

אתה מתאמן חדש וקראת ספר אחד, אני מאמין שעוד כמה שנים תגיד בואנה איזה אידיוט הייתי.
דרך צלחה
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט