ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
אני לא מבין אבל..בשביל מה לקנות קרטון שוקו?
זה יוצא משהו כמו 8 שקל?
קנה כבר אבקת חלבון,זה גם יחסוך כסף,וגם יחסוך לאמא לנקות את הבית שימוש משלשול דבוק לחרסינה
|
אופציה אפשרית לתגובה לנושא:
"כי אמא לא מרשה לי לקנות אבקת חלבון ושוקו זה דבר טבעי"
טבעי כמו החרא שלי :]