ברור שאבקת חלבון יותר משתלמת ושלא נדבר על האיכות, הנוחות והזמינות היותר טובים,מי שאומר שאבקת חלבון זה השקעה כספית אלו בדר"כ כאלה שחיים אצל ההורים ולא קונים את האוכל שלהם מכספם אז בשביל אבקת חלבון הם צריכים להוציא מכיסם ובשביל קוטג' או טונה לא כי אמא קונה במילא.
|