אני בכוונה הכללתי אבקת חלבון כי מנסיון אני יודע שאני לא מסוגל לאכול את הכמות הנדרשת
בגלל לחץ של זמן ובגלל שאני פיזית לא מסוגל
וכמו שמישהו פה אמר אומנם אותם מוצרים שאני אדרש לקנות לא יקרים במיוחד אבל מי שמתאמן צורך אותם בכמויות גדולות ככה
לכן אני שואל אם מישהו אי פעם עקב אחרי ההוצאות שלו
כמה הוא מוציא בחודש על תזונה נכונה (מספרים רבותי מספרים)
|