אשכול
:
אבקת חלב
צפיה בהודעה בודדת
08-02-10, 20:44
#
10
xpl1
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Apr 2007
צפה באלבומי התמונות של xpl1
הודעות: 621
דלי חלבון של כ-300 שקל יספיק לך ל 70-80 מנות של 22-24 גרם חלבון למנה.
יוצא לך בערך 4 שקל למנה של 22-24 גרם חלבון (תלוי באבקה).
מה יש לנסות? אם אתה מדבר על הפן הכלכלי, תעמיד את המחיר מול מחיר של אבקת חלבון, החלבון יוצא לך יותר משתלם.
xpl1
צפה בפרופיל אישי
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיxpl1