מי הדביל שמסתכל על מנות הגשה.. מסתכלים על אחוז החלבון הכללי... אתה רוצה שהמחיר פר גרם חלבון יהיה כמה שיותר נמוך.... בגלל זה גיינר זה רחוק מלהיות משתלם כי אתה משלם הרבה כסף על פחמימות שבעצם אתה יכול להשיג אותם בהרבה פחות כסף ממוצרים כמו חלב,אורז,שיבולת שועל וכו'..
|