צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-11-09, 01:18   #12
נועם-עמית
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Nov 2009
הודעות: 32
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי r1s7ur3t צפה בהודעה
אבקת חלבון+ש"ש+חלב+בננות+דנונה+כף דבש+2 כפות חמאת בוטנים.[כמובן שכל זה בבלנדר]
יוצא לך גיינר אחושרמוטה!
הרבה חלבון וזול פי 200 מגיינר.
אמנם זה לא כזה "טעים" כמו גיינר, אבל עושה את העבודה.
וואי אחי, עשיתי את החישוב הזה פעם. בסופו של דבר אתה תראה שזה יוצא לך אותו הדבר בכסף.
למרבית האנשים פה ההורים קונים את האוכל, אז באמת שווה להם לקנות חלבון ולשלב אותו עם אוכל של "ההורים", אבל בסופו של דבר אוכל רגיל הוא לא כזה זול בימנו.
יצאתי מהאימון, קניתי בננה, די גדולה, עלתה לי 3 שקל.
דנונה עולה היום איזה 3-4 שקל.
ש"ש שועל נניח 1 שקל
חמאת בוטנים יש לך חצי ק"ג וזה עולה 23 שקל . שזה 70 אגורות לכפית ( יצא לי בקופסא 35 כפות בערך).
ועוד הכף חלבון, בסופו של דבר להורים שלך יש חור בכיס
נועם-עמית מנותק   הגב עם ציטוט