ציטוט:
פורסם במקור על ידי itaymadddd
ממקום לקנות גיינר לא עדיף לקנות אבקת חלבון ולהוסיף לו פירות או כל מיני דברים
מבחינת מנות יש יותר וזה חוסך לא?
|
אפשר, אבל לא תמיד זה יוצא יותר זול.
תחשוב כמה דברים תצטרך לשים בשביל להגיע לדוגמה ל125 גרם פחמימה, ואז תראה שגם החלבון + הפחמימות לא יוצא כזה זול..
אבל מה שבא לך..