גיינר עולה יותר כסף זה נכון.
השאלה אם אתה רוצה לחסוך או לראות תוצאות.
נניח שתקנה חלבון ב350 שקל אבל אחרי חודשיים לא תראה שום תוצאה לא עשית בזה כלום.
צריך למצוא את העמק השווה שבין מוצר חסכוני לתוצאה. אין טעם לחסוך על משהו שלא ייתן שום תוצאה.
אבל אם אתה כן אוכל 4-5 ארוחות טובות לפחות תקנה חלבון + סוכר ענבים
או שתילך על האופציה השנייה שהיא ממש חסכונית האנלארג' שמכיל 26 חלבון ובערך 44 פחמימה. הוא מכיל 60 מנות ב445 שקל.
|