ציטוט:
פורסם במקור על ידי max75kg
למען האמת זה יוצא מלא כסף כי ליטר אחד עולה 4.5 ש"ח אם זה בשקית אז זה יוצא ש-15 ש"ח ביום אתה מבזבז על חלב. אבל אין בעיה לשתות כמויות כאלה.
|
אה אין בעיה? ניסית פעם שאתה אומר את זה?
אני רוצה לראות אותך שותה 3.5 ליטר חלב ביום במשך יותר מיום אחד.
יום אחד אתה תלך לשירותים ופשוט תתפוצץ