1. אבקת חלבון נספגת יותר טוב מקוטג' ויותר טעימה לדעתי. אין לי מושג איך הגעת לכך שמנת אבקת חלבון עולה 5 ש"ח... מנה של אבקת חלבון עולה בין 3 ל 4 ש"ח.
2. בימים של אימון עדיף שתשתה בשייק שאתה מכין סוכר ענבים או בננות ולא שיבולת שועל. לדעתי בימים שאתה לא מתאמן עדיף שתמנע מכמות גדולה של סוכר ענבים בשייק משום שזו פחמימה בעלת Gi גבוה ועדיף לא להגזים עמה אם אתה לא שותה את השייק אחרי אימון, פשוט בימים ללא אימון תשים הרבה שיבולת שועל ובננה נניח בשייק.
3. אני מסכים פה עם התשובה של אורי סילבר
4. גם פה אני מסכים איתו.
אם כל כך חשוב לך הקלוריות, פשוט תשים יותר שיבולת שועל ומקסימום תוסיף קצת פירות לשייק זה יצא לך טעים.
למה לשתות בערב בימים ללא אימון שייק?? תאכל קוטג' או כל מקור אחר מהחי לחלבון כמו עוף גבינות אחרות בקר ביצים וכאלה.
|