אשכול
:
בעיה:אבקת חלבון\טונה?
צפיה בהודעה בודדת
08-09-09, 03:22
#
9
propush
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jul 2009
צפה באלבומי התמונות של propush
הודעות: 396
גיל:
: 22
עוסק ב:
: אכילה מרובה ^.^
מנת הגשה של אבקה עולה 5 שקלים בערך, שזה פחות מקוטג' עוף או טונה באותם ערכים. וגם יותר טעים וקל לאכול. קיצר שווה.
propush
צפה בפרופיל אישי
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיpropush