צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-08-09, 12:19   #16
yogiyogi
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Jun 2009
הודעות: 632
גיל:: 15
עוסק ב:: לשדוד את תנובה
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי senate צפה בהודעה
ממש לא

טונה עולה 4-5 שח ובקופסא יש מעל 25 גרם חלבון
ובאבקת חלבון יש 70 ולא 80 מנות

תשווה כמה גרם חלבון אתה מקבל לכל הקופסא של החלבון ותראה שהרבה יותר זול לקבל את הכמות הזו מאוכל
שלא נדבר על פחמימות שבכלל אתה אוכל קילו אוכל ב 5 שקל
פחמימות זה באמת זול...
לגבי הטונה המחיר משתנה מסופר לסופר ומחברה לחברה... ובאבקת חלבון יש 80 מנות זה פשוט תלוי של איזה חברה...
__________________


מה שווה כל החדר כושר הזה אם אני לא מצליח לפתוח את השייקר אחרי אימון?!?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי בובדילן94 צפה בהודעה
אחי אם הייתי יכול הייתי תופס דג טונה ומזיין אותו
yogiyogi מנותק   הגב עם ציטוט