אבקת חלבון זול יותר מחלבון רגיל (3-5 שקל למנה לעומת 5-8 באוכל)
מנת גיינר עולה בערך כמו ארוחה מקבילה (10-12 שקל). אם הארוחה שלך מורכבת מפסטה זולה מהשוק אז זה יוצא יותר זול, אבל קח בחשבון שאין מה להשוות קמח לבן רגיל באיכות למה שיש לך בגיינרים טובים. אם אתה מדבר על לחמים טובים וקמחים מלאים אתה מקבל מחיר דומה אני עשיתי חשבון. שלא לדבר אם אתה רוצה בשר בקר, ושלא לדבר בכלל על בשר בקר טרי וטעים, שרק 100 גרם שלו עולים כמו מנת הגשה של גיינר.
|