ממש לא
טונה עולה 4-5 שח ובקופסא יש מעל 25 גרם חלבון
ובאבקת חלבון יש 70 ולא 80 מנות
תשווה כמה גרם חלבון אתה מקבל לכל הקופסא של החלבון ותראה שהרבה יותר זול לקבל את הכמות הזו מאוכל
שלא נדבר על פחמימות שבכלל אתה אוכל קילו אוכל ב 5 שקל
__________________
C:\DSC_000087KG
|