צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-08-09, 12:03   #13
yogiyogi
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Jun 2009
הודעות: 632
גיל:: 15
עוסק ב:: לשדוד את תנובה
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי senate צפה בהודעה
זה בכלל לא יותר זול מאוכל

איך אתה בכלל יכול להשוות את זה למחירים של ש'ש/אורז/פסטה/לחם + טונה/עוף/הודו
טונה למשל שעולה 6 שקל בערך...כפול 80 =480שח
באבקת חלבון עם 80 מנות עולה 300-400

אגב יש גם טונה במים שעולה עוד יותר
__________________


מה שווה כל החדר כושר הזה אם אני לא מצליח לפתוח את השייקר אחרי אימון?!?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי בובדילן94 צפה בהודעה
אחי אם הייתי יכול הייתי תופס דג טונה ומזיין אותו
yogiyogi מנותק   הגב עם ציטוט