ל - siamo , תודה. לפי חישובים שעשיתי של עלות מול תועלת לגבי אבקות אחרות בקטגוריה הן הכי חסכוניות תקציבית ומועילות קלורית ( יצא לי חרוז ...).
ל- propush : קודם כל לתפרנים לא שווה לזלזל אפילו בהפרש כזה למרות שתכלס ההפרש בינהן עומד נכון להיום על כמעט 80 שקלים ( מיתון , יו קנו ...)
למישהו ינן הצעות אחרות מגובות בהסבר?
|