ציטוט:
פורסם במקור על ידי aviv669
איזה מחיר סביר ? חח ראיתי את זה בא באריזה בגודל של חטיף במבה + זה יקר.
בכל מקרה אתה אוכל נגיד 30 גרם זה יוצא 6 גרם חלבון שזה נחמד , אבל אל תשכח שיש מקורות טובים יותר חלבון וזולים יותר.
|




מי אוכל 30 גר'? כשהייתי אוכל את זה הייתי שם לפחות 100גר'.. ובקשר למכיר, אני לא יודע איפה אתם קונים, במגה בול זה עולה פחות או יותר כמו הנינס צ'ריוס וכל החרא הזה..