ציטוט:
פורסם במקור על ידי oz123
זהו שבמכון כושר שאני נימצא בו אין מזנון שמוכר את הדברים האלה (אני יותר נכון נימצא בקאנטרי ומשתמש במכון שלו)
אתה אוליי מכיר חטיף עם הרבה חלבון שאני יכל לקנות בסופר לדוגמא??
|
חטיף חלבון בממוצע עולה 15-20שקל תלוי איזה,וקופסת טונה שיש בה בערך אותם ערכי חלבון עולה לך 3-4שקל תחשוב לבד מה יותר משתלם.
לאחרי אימון.
ואני לא מכיר סופר שמוכר חטיפי חלבון..