[quote=eden.B.;870017]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי avishav1
במאסה זה ממש לא משתלם.
אתה תוך שבוע אם לא פחות מסיים את הכל וזה עולה איזה 20 שקל.
קילו ש"ש עולה 6 שקל וזה מחזיק יותר.[/quote]
איפה אתה קונה את זה???
|
אני גם קונה ב-6 שקל, לקילו.
זה בתפזרות..בסופר "עדן טבע מרקט" בנתניה.
ושחר, באמת מקור טוב! תרביץ אחי!
