צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-07-09, 13:10   #7
SIMAO
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלSIMAO
 
תאריך הצטרפות: Oct 2008
הודעות: 1,781
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avishav1 צפה בהודעה
במאסה זה ממש לא משתלם.
אתה תוך שבוע אם לא פחות מסיים את הכל וזה עולה איזה 20 שקל.

קילו ש"ש עולה 6 שקל וזה מחזיק יותר.

מה אתה מעדיף..
לשלם קצת יותר ולהנות מהאכילה,
או לשלם פחות ולסבול כל האכילה.
__________________
SIMAO מנותק   הגב עם ציטוט