צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-07-09, 12:45   #6
avishav1
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Feb 2009
הודעות: 2,013
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי saharkazes צפה בהודעה
יותר יקר אבל יותר טעים ואכיל
במאסה זה ממש לא משתלם.
אתה תוך שבוע אם לא פחות מסיים את הכל וזה עולה איזה 20 שקל.

קילו ש"ש עולה 6 שקל וזה מחזיק יותר.
avishav1 מנותק   הגב עם ציטוט