חזה עוף אני אוכל 3 פרוסות ענקיות בצהריים כבר.
ושוב לא משתלם במחיר.
גבינה צהובה צריך לאכול די הרבה בשביל 28 גרם חלבון ושוב לא משתלם.
מעדן-אם אני קונה יופלה שזה 9 גרם חלבון אני צריך לקנות איזה 3 וזה יותר מ10 שקל..
האמת שפעם הייתי מכין שייק של ש"ש אבל לא יודע,לא נראה לי שבאמת יש שם את כל החלבון והערכים xdd
עוד?
|