חישבתי על השקל בלי הערכות
פיבר1 מספיק לי לשבועיים כי אני אוכל רק 30 גרם ביום
שעועית אני קונה יבשה בתפזורת זה עולה 9 שקל לקילו
לחם עינן קל מספיק לי לשבוע
חמאת בוטנים אני קונה קילו b&d
קילו אגוזי מלך מספיקים לי לחודש וקילו עולה 32 שח
והעוף זה עיקר הכסף וזה יוצא הרבה יותר זול מאבקת חלבון אז אני אוכל הרבה
לפעמים במקום חלק מהעוף אני מגוון עם טונה\ביצים\המבורגר ביתי מאנטריקוט טחון
__________________
C:\DSC_000087KG
|