מה החלבון הכי זול אחרי whey
סתם התחלתי לחשב מה יותר יקר ומה יותר זול
אני רוצה לדעת מה המחיר ל10 גרם חלבון לדוגמא:
טונה עולה 3.75 ויש בה 30 גרם זתומרת 1.25 ש'ח ל10 גרם
מישהוא מכיר עוד מוצרים זולים כמובן שביצים נכנסים גם בחישוב פשוח יוצא 1.5 ל10 גרם בביצה
בחזה עוף יצא לי 1.24 ל10 גרם,
בש"ש יצא לי 0.3 "ש'ח ל10 גרם חלבון איזה מוזר
איזה עוד מוצרים זולים ועטירים בחלבון אתם מכירים
|