ציטוט:
פורסם במקור על ידי geiner
איך בדיוק הוא חוסך כסף? הפרפקט 3000 עולה יענו 75 לקילו.. הרבה יותר זול מכל אבקת חלבון שיש..
יחס 1 ל 9 זה לא מטורף??? מה ההשפעות שלו?
|
אחי אין בזה כמעט חלבון הרוב פחממות וקילו פחממות אתה יכול לקבל משקית של קילו אורז מלא שעולה בסופר 7 שקל