ציטוט:
פורסם במקור על ידי ori-silver
אחי מי קונה גיינר עם יחס של 1 ל9 פחממות וחלבונים זה ממש מיותר אני במקומך קונה אבקת חלבון ומוסיף לה שיבולת שועל ופירות(אני מוסיף בננה)וככה אתה חוסך כסף
|
איך בדיוק הוא חוסך כסף? הפרפקט 3000 עולה יענו 75 לקילו.. הרבה יותר זול מכל אבקת חלבון שיש..
יחס 1 ל 9 זה לא מטורף??? מה ההשפעות שלו?