ציטוט:
פורסם במקור על ידי אורי סטמקר
מה זאת אומרת תנצל את מה שיש לך!!!
זה כמו שתגיד תנצל את כל האויר שיש לך בבית ואחכ תיצא החוצה חחח...
למה הוא לא יכול ליקנות פלטות ???
|
אחי אתה יודע כמה עולה קילו היום? 10 שקל (במגה ספורט.לאדע מאיפה אפשר עוד להשיג.. אבל זה עדיין יקר)
אם יש לו כסף חופשי לבזבז עכשיו בסביבות ה400 שקל לעוד 40 קילו פלטות פחות או יותר אז בכיף
רק לקנות 10 קילו יעלה לו 100 שקל אפילו יותר לפעמים. עדיף כבר להוסיף ת50-100 שקל הנוספים כדי להירשם למכון לא?
כי זה מחיר של חודשיים בערך במכון
וגם אם הוא מתחיל לעלות למשקלים גבוהים יותר לא כדי ללכת למכון איפה שיכול להיות ספוטר או משו?