אשכול
:
איזה אבקה כדאי לקנות?
צפיה בהודעה בודדת
09-05-09, 12:19
#
5
pala
ת.נ.צ.ב.ה
תאריך הצטרפות: Apr 2009
צפה באלבומי התמונות של pala
הודעות: 1,124
גיל:
: 18
עוסק ב:
: לאכול
חדר כושר
: נאוטילוס
טונה - 3-4 שקל לכ 33ג חלבון
אבקה עולה 5 שקל למה של 23ג חלבון
קוטג' עולה כ6 שקל לאחד, כ26ג חלבון לקופסא (30ג אם ממש 0.5%)
טונה הכי משתלם, קוטג' הכי פחות.
__________________
pala
צפה בפרופיל אישי
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיpala