בבקשה לא לפרסם חברות מתחרות.
אבל אם כבר ציינת את החברה הנ"ל, חשוב לי להגיד שלמרות שמוצר זה נחשב יחסית זול, בסופו של דבר הוא עדיין יותר יקר מהחלבון של ניצ'רס בסט ופחות איכותי גם.
בחלבון של ניצ'רס בסט יש 81 מנות הגשה של 22 גרם חלבון, והמחיר הוא 315 ש"ח.
ככה שכל מנה עולה לך 3.88 ש"ח, בחלבון של החברה השניה יש 71 מנות הגשה והמחיר בוא נניח הוא 300 ש"ח ככה שכל מנה עולה 4.2 ש"ח ובעצם בסופו של דבר המוצר יוצא יקר יוצר, מעבר לזה שהחלבון של ניצ'רס בסט הוא 80.5% אחוז והחלבון השני מגיע באזור ה68%.
אני נועל את הפוסט, לפותח הנושא אם יש לך שאלות נוספות כמו שרשמתי תרגיש חופשי לפנות אלי.
מקווה שעזרתי,
שלומיק
__________________
איש חכם פעם אמר:
אתה לא בונה את הגוף שלך בחדר כושר, אלא במטבח.
Email: shlomik@israelbody.org
|