צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-05-09, 19:12   #7
Amit32
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Nov 2008
הודעות: 234
כללי:: עמית
גיל:: 15
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי fantast1c :) צפה בהודעה
וולא לא כל כך תחשוב כמה אבקת חלבון עולה...
פחח מצחיק אתה
באבקת חלבון יש 77 מנות (אופטימום קלאסיק) כל מנה 21 גרם חלבון
77 * 21 = 1617 גרם חלבון בדלי
בכל גביע יופלה 200 גרם 1.5% יש 5.3 גרם חלבון,
תחלק את כמות החלבון שיש בדלי ב5.3 (כמות החלבון ביופלה) ויצא לך כמות ההגביעים שתצטרך כדי להגיע לכמות החלבון בדלי.
1617 / 5.3 = 305, אם כל יוגורט יעלה שקל אז זה ישתווה +- למחיר של דלי חלבון :]
ועכשיו על כל שקל שנוסף לגביעים זה אומר שאם נגיד גביע 2 שקל, זה יוצא לך פי 2 מדלי חלבון
__________________
גלעד שליט בשבי האוייב כבר מעל ל 1000 ימים.
החזירו אותו בכל מחיר!
Amit32 מנותק   הגב עם ציטוט