בשביל לאכול את הכמות חלבון שאתה צורך אתה צריך להיות מאוד רעב ויחסית עם לא מעט כסף כדי לקנות כל הזמן בשר ביצים חלב וכו'. כמו כן לא תמיד יש מקום ולא כל אחד עובד / לומד / פנוי - לאכול כל הזמן.
אגב - פעם אחרונה שבדקתי שייק חלבון עולה פחות מאוכל מבחינת יחס - ש"ח : ג' חלבון.
ומה לעשות יש ויטמינים וחומצות וכו' וכו' וכו' שפשוט לא קיימים באוכל או לא קיימים בכמות מספקת. עובדה שכל הבאדי בילדר'ס המקצועיים (וזו לא השאיפה שלי) לוקחים כמויות אדירות של תוספים - כי הם לא יכולים להגיע לאותה תוצאה בלעדיהם.
|