24-01-07, 10:53
|
#17
|
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Sep 2006
הודעות: 4,580
|
ציטוט:
פורסם במקור על ידי shani
טונה יונה הכי שווה!!
קודם כל אני קונה ארגז של 30 יחידות, ויוצא לי 3 שקל בערך אחד.
המחיר מדף זה 4 שקל ושקונים ארגז אז זה 3 שקל.
יותר זול מקוטג', יותר טעים, ויש מלא לא צריך לרוץ לחנות.
בלי קשר למחיר אין על טונה יונה היא חתוכה דק וזה נוח מאד.
עכשיו יש לי חשק לטונה. 
|
את מדברת על טונה במים?
|
|
|