ציטוט:
פורסם במקור על ידי west $ side
ניתן לשלב הכל , העניין הוא שחבל על הכסף...
|
תשמע אני מסכים שאם אתה קונה בארץ אז זה עולה הון וזה לא משתלם במיוחד(וזה בלשון המעטה)...
אם אתה מביא את הדברים האלה מארה"ב וזה יוצא לך 3 שקל למנה זה שווה במיוחד... תחשוב שזה עולה כמו קרטיב לימון...
נראה לי שאני מעדיף מנה של פורמולה על קרטיב..