ציטוט:
פורסם במקור על ידי itaiprz1
אתה עושה השוואה של סה"כ חלבון ,
אבל בגדול כמה גדול ההבדל אם אתה תיקח במנה את ה22 ל24 גרם חלבון, זה לא שחלבון זה דבר זול שאפשר להגיד שיהיה עוד,
אז בגדול אם אתה מסתכל על זה בוא נגיד אי.אס.אס עולה 300 (סתתם דוגמא) ויש בו 1600 חלבון
אופטימום עולה 340 ויש בו 1800 חלבון
פרו קומפלקס עולה 420 ויש בו 2300 חלבון , אז אפשר להגיד שהמחיר הולך לפי מחיר פר חלבון, ולא לפי זה איכותי וזה לא,
|
שוב, לא אמרתי מה איכותי ומה לא. תעשה את החישוב ותבדוק אם אופטימום באמת יותר יקר, ואם כן אז בכמה. בפועל, אופטימום לא יקר ב40 שקל יותר מהסיבה הפשוטה שיש בו יותר חלבון. סתם דוגמא, לפי החישוב שלך (סתם לצורך הדוגמא) הבדל של 200 גרם חלבון זה שמינית מהחלבון שיש בi-s-s, שמינית מ300 זה 37.5 שקל. הבדל של 2.5 שקל לחבילה. אז תבדקו כמה חלבון יש באמת בכל חבילה ואז תחשבו הלאה - לפי טעם למשל.