ציטוט:
פורסם במקור על ידי מדוזה
לדעתי סיריוס מאס , אני במצבך בדיוק רק פחות 6 קילו ואני עכשיו מתחיל עם סיריוס מאס , הבעיה שהמחיר של זה מאוד יקר , זה עולה 420 שקל ומחזיק 16 יום ...
אין מצב שעושים מבצע אם קונים יותר מאריזה אחת ?
|
גיינר מטבעו לא משתלם תכין לבד.
קנה חלבון נקי ותוסיף פחממה(סוכר ענבים,תמרים,בננות,צימוקים)