כן אחי אני מחזיק דירה כבר כמה שנים ואוכל זה תמיד הייתה ההוצאה הכי גדולה עכשיו שהתחלתי להתאמן בכללללל זה הוצאה מטורפת.. יוצא לי משהו כמו 1500 על אוכל בסיסי בלי תוספים בלי שתייה ובלי להחשיב שלפעמים אני מתפנק קונה סטייק למשל או שניצלים מוכנים שאין לי כוח להכין במחבת
תוספים אני רק לפני שלושה ימים קניתי גיינר פעם ראשונה 350 ש"ח צריך להספיק לאיזה חודש וחצי ככה...
|