צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-02-09, 22:47   #6
itaiprz1
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלitaiprz1
 
תאריך הצטרפות: Jun 2007
הודעות: 2,883
גיל:: 18
עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moo צפה בהודעה
זה יוצא יותר זול מאוכל
4 ש"ח למנת חלבון בניגוד ל 6 ש"ח +- טונה,קוטג'
תשכנע את ההורים אם יכולים לעזור
אם לא תקנה לבד
טונה עולה 6 ?

וגם אל תשקח שבטונה אתה מקבל יותר חלבונים
וככה כל מנה עולה איזה 5 שקל איך הגעתה ל4.
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט